poster

Zamilován

 • Československo

  Zamilovat se

 • USA

  Falling in Love

 • Slovensko

  Zaľúbiť sa

Drama / Romantický

USA, 1984, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • evulienka3
  *****

  Môj najobľúbenejší romantický film, ktorý si rada pozriem kedykoľvek. Veľmi príjemná, skvele zahraná a realistická romantická dráma! V tomto prípade si pät hviezdičiek neodpustím. A prvá veta platí stále...takže s veľkou radosťou opätovne videné v rámci Challenge Tour Special - Filmový lov.(17.6.2013)

 • Amroth666
  ***

  Příběh o shodě okolností, která se zvrhne v v krásnou a smyslnou lásku, která se snaží zadržet své touhy a hranice, ale je na to příliš pozdě. Láska nikdy neumírá. Tady se to podařilo skvěle natočit. Herci - DUO - ROBERT DE NIRO a MERYL STREEP se opět činili, jako by to byla už jen povinnost. Nicméně opravdu hráli dobře. Tento film vystihuje lásku také trochu jinak. Vystihuje, jak může být láska tak moc nevyspitatelná. Celý život si s námi hraje a dělá si co chce. Nebylo to ale úplně nejdokonalejší a nejláskyuspokojivější. ____ JIní zahejbají a prochází jim to. ____(21.12.2010)

 • Malarkey
  ***

  "Co byste rád za pivo?" - "Co máte?" - "Máme Coors, Coors Light, Heineken, Carlsberg, Becks, Stellu, Budweiser, Bud Light, Guinness, Fosters, Carling, Budvar, Hoogaarden nebo Coronu." - "Hm, mně je to asi jedno." - "Tyhle odpovědi mám nejraději..." Začalo to tak dobře a po rozklepání to skočilo do takové té klasické romantické hladiny, kde se náhodně potkají dva a chvíli jim to trvá, než si vlastně uvědomí, že se mají rádi. To nejlepší na tomto filmu nicméně je zjištění, že Meryl Streep byla vždycky obrovská krasavice, a že Robert De Niro se dokázal pokaždé vcítit do jakékoliv role. I do romantické...(21.12.2016)

 • nascendi
  ****

  Nakrúcať romantické filmy je háklivá záležitosť. Stačí málo a je to úplne inde, než všetci chceli. Našťastie to nie je prípad tohto príjemného filmu, ktorý mi vzdialene (snáď tou neočakávanosťou) pripomenul Madisonské mosty. Úplne obyčajný príbeh o tom, ako sú ľudia bez rozdielu veku bezmocní, keď sa stane láska. Ako im nepomáha rozum, skúsenosti, ani zodpovednosť. Ako krásne to kamuflujú, keď rozprávajú niečo úplne iné, ako pociťujú. A vďaka dvojici skvelých hercov je to všetko uveriteľné a úžasné. Škoda, že v Bratislave ešte nemáme metro.(7.1.2011)

 • jatamansi
  ****

  Pro mne vražedná (v nejlepším slova smyslu) kombinace Streep a de Nira, i když na Lovce jelenů to jasně nemá. Ale přiměřeně romantický příběh lidí středního věku se moc často nenatáčí a také se tak nepovede jako tohle. A zdařile jim sekunduje Harvey Keitel, takže je na co se dívat. Skvělá je scéna, kdy si Meryl vybírá šaty a hází je na postel a neví, co si vybrat. Ale tu ocení jen ženská! Tohle chlap nikdy nepochopí, pánové prominou. Zajímavé jsou opět dva dabingy. Jednou ji dabovala Dana Syslová a moc mi to neznělo, přece jen Adamovská je zažitější (s již zmiňovanou výjimkou ve Vzpomínkách na Afriku).(16.5.2008)

 • - Meryl Streep a Robert De Niro se spolu na plátně objevili již v roce 1978 ve válečném dramatu Lovec jelenů, za které Meryl získala svou první nominaci na Oscara. (Jeremy.jk)

 • - Linka vlaku, na které se odehrává několik důležitých pasáží filmu, se od dob natáčení přejmenovala z North Commuter Railroad na Metro North Railroad. (Jeremy.jk)

 • - Meryl Streep obdržela za film cenu Davida di Donatella v Itálii a Robert De Niro cenu Sant Jordi ve Španělsku. (Jeremy.jk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
AniMen: Triton Force | Italian (8) | Categories