Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Han22
  ****

  Dost slušná zábava, která je takovým trošku následníkem mravence Z. A možná proto se mi to líbilo. V mraveništi to žije, postavičky jsou zajímavé, přerod kluka taky není špatný. Hlavně je polepšovna pěkně naanimovaná a závěrečná bitva s deratizérem díky tomu stojí vážně za to. Jo bavil jsem se skvěle.(27.2.2010)

 • tom88
  ***

  Celkom podarený animák pre menších. Animácia nebola vždy veľmi vydarená, sem tam to vyzeralo dosť lacno. Pre menšie deti je to dosť poučné. Inak je to milé, zábavné a sem tam aj akčné a napínavé. Podobných animovaných filmov je v poslednej dobe až-až a toto je taký menší nenápadný prírastok, no len priemerný. Postavy nahovorila skupinka výrazných hollywoodskych mien. Ja som sa bavil pomerne dobre. 65%(21.3.2008)

 • dopita
  ***

  Já sem se překvapivě bavil. Film je předvídatelnej až hanba, po deseti minutách filmu by závěr uhádlo i mražený kuře co mám v mrazáku. Ale na hru jsem přistoupil a bavil jsem se náramně. Spousta humorných i napínavých scén, třeba únos PidiLucase vypadal skoro hororově, stejně tak útok vos. Škoda že při závěrečné akční scéně tvůrci trochu víc nešlápli na pilu, udělat nálety vos na deratizátora ve stylu filmů Michaela Baye by tam sedlo jak prdel na nočník. Hudba Johna Debneyho byla tradičně na špičkový úrovni. Je fakt že pár nedotažeností tam bylo, jako třeba že nikdo Lucase po celou dobu co byli rodiče pryč nepostrádal. A poblázněná, věčně bezzubá babička moc vtipná nebyla. Ale jinak dobrý.(6.11.2008)

 • Aleee89
  ***

  No musím se přiznat, film jsem chtěla shlédnout hlavně proto, že mravenčí královnu mluví má oblíbená Meryl. Bohužel, v celém filmu s ní byly prakticky dvě scény, což je málo. Jinak ale zbytek - dobrý no. Ten děj, jojo, bylo to ohrané. Ale co chcete v dnešní době v animácích vymyslet? Vždyť všechno už tu bylo. Dnešní animáky hrajou hlavně na grafiku, která tady byla tradičně skvělá, a pak taky na vtípky a gagy. Ne že bych se nasmála, ale byly tu milé scény. Jako animák pro děti - ideální. Pro větší možná trošku nuda, ale jak říkám, zase to třeba bylo milé...(26.6.2013)

 • Dever
  ***

  Soundtrack John Debney: 1. Parade Of Ants 2. Destroyer 3. Sad Lucas 4. Zac Attempts Potion 5. Head Of Council 6. Parents Leave On Trip 7. Zac Makes Potion 8. Colony Floods 9. Colony Destroyed 10. Mommo Awakens 11. The Queen 12. Team Competition 13. Wasp Attack 14. Honeydew Feast 15. The Ant Mother 16. Sneaking Home 17. Hang Gliding 18. Jellybeans 19. Frog Attack 20. Zac And Lucas 21. Exterminator Arrives 22. Asking For Wasp Help 23. Launching The Attack 24. Assault On Stan 25. Lucas Gets Named 26. Home Coming 27. Bullies And Sweet Rock(17.5.2011)

 • - Sladké kameny, na které mravenci ve filmu nedají dopustit, jsou slavné americké pochutiny Jelly Belly. (imro)

 • - Jedná se první animovaný film společnosti Warner Bros., který byl promítán i ve formátu IMAX 3D. (jezurka42)

 • - 50-milionovému animáku nepomohli ani slavné hlasy v obsazení či produkující Tom Hanks. Po prvních třech dnech promítání (28. - 30.7. 2006) Mravenčí polepšovna utržila jen 8,4 milionu dolarů, což stačilo na 5. příčku. Celkový výdělek v amerických kinech se po dvou měsících vyšplhal na 27,5 milionu USD. Nepomohlo ani paralelní uvedení 3D verze v Imaxu, které mělo v přepočtu na kina mnohem lepší výsledky. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
SKY 캐슬.E20.190201.720p-NEXT | United Kingdom | Hgel der blutigen Stiefel (aka Zwei hau\'n auf den Putz)