poster

Prime

 • USA

  Prime

 • Slovensko

  Najkrajší čas

 • Velká Británie

  Prime

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Reiniš
  ****

  Nerad používám frázi "herecký koncert", ale tenhle film jím vážně je. Kromě klasicky skvělého výkonu Streepové mě mile překvapila Uma Thurman, která své Rafi dodala potřebnou životnost a lehkou naivitu. Sympaťák Greenberg potom své zkušenější kolegyně skvěle doplňuje. Škoda toho divně otevřeného konce, který film připravil o plné hodnocení..(31.12.2006)

 • Mahalik
  *****

  U průměrných romantických filmů jíž předem víte jak skončí, jenže Prime je od těch ostatních odlišný stejně jako banán mezi pomerančema (hmm!) Velmi přijemným překvapením byla pro mě Uma, protože v "limonádovém" filmu Proč kočka není pes? byl její výkon byl dost bizarní. Mluvit o výkonu Meryl Streep je stejná blbost jako vysvětlovat psovi matiku. Ale jinak pro ty "psy" to byl samozřejmě geniální výkon. Bryana Greenberga neznám, ale jeho zběsilý jiskření mezi ním a Rafi mi málem sežehlo vlasy, což značí, že tenhle mladík je dost slibným kandidátem na můj objev roku a ten jeho kamarád (na jméno si teď nevzpomenu:0), který házel po svých přítelkyních čerstvé dorty byl taky drsnej. Ale teprve teď přijdou famfáry. Na řadě je totiž......kameraman. O tomhle hlavním pilíři filmu se ve svých komentářích moc nezmiňuju, jenže zde prostě nemůžu jinak. Jeho skvělé záběry a stříhané okamžiky byli prostě famózní. Tomuhle filmu nemám co vytknou takže skvělých 5 hvězdiček.(8.4.2007)

 • Gilmour93
  ***

  Analyze This Meryl! Bláznivá zamilovanost často končí jen empirií a možná je tomu tak dobře. Younger se vydal po mostu klasických romantických komedií směrem k Newyorčanovi Woody A. Někde v prostředku se však zastavil, chvíli pošlapoval na místě, aby nakonec přelezl zábradlí a skočil dolů. Utonul? Analyze That.. Klasické moudro říká, že nejlépe se naučíš jezdit na starém kole a já za sebe dodávám, že pokud má povedený design, je velmi těžké z něho sesednout..(20.7.2009)

 • Faidra
  ****

  Máte pocit, že rodiče vašeho vyvoleného by nemuseli být vaší osobou nadšení? Žádné strachy, pokud jste se nic netušíce nerozvalovali po pohovce v ordinaci s vaší potenciální tchyní a nevykládali jí podrobnosti z vašeho vztahu, tak to tak hrozné určitě nebude. Scénu, kdy nevinně nevědomá Rafi líčí zuby skřípající Lise své nadšení z jisté části těla Lisina syna, jsem proplakala smíchy. Ovšem nutno říci, že jakkoli je Uma herečka více než schopná, nebýt Meryl, byl by to nanejvýš slušnější nadprůměr.(28.7.2007)

 • genetique
  *****

  Pohoda z tohto snímku až srší a ani som nečakal, že sa pri romantickej komédii budem smiať nahlas! Najhumornejšie boli trojuholníkové psychiatrické stretnutia s Meryl Streep, ktorú som si užíval najviac. Záver určite nepoteší milovníkov klasických sladučkých medovín, no reálnosť si o tu vyžaduje a práve preto dostáva odo mňa takéto hodnotenie. Navyše režisér už pri svojej prvotine 'Boiler Room' ukázal svoje kvality a ak aj Bryan Greenberg bude pokračovať v tomto tempe, tento film môže byť pre nich parádnym odrazovým mostíkom. A o Ume ani nehovorím, ak bude takto krášlieť naďalej, v 50tke vyhrá Miss World. 90%.(2.10.2006)

 • - Film dostal od MPAA původně ratingové omezení přístupnosti R, nakoneč však bylo zmírněno na PG-13. (jezurka42)

 • - Pes, sedící u Lisy (Meryl Streep) ve scéně, kdy jí s manželem sendvič, je ve skutečnosti její vlastní pes Digby. (jezurka42)

 • - Ben Younger připravoval scénář k Prime osm let, a začal ho psát ještě před svým debutem Riziko (2000). Younger vystudoval politologii a mimo režie se věnuje také psaní pro noviny The New Yorker. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Merchandising (1) | Huntz Hall | Arash Ft Snoop Dog Omg Feat Take That D Arash Ft Snoop Dog Omg mp3