poster

Zítra nehrajeme!

 • USA

  A Prairie Home Companion

 • Slovensko

  Zajtra nehráme!

 • Velká Británie

  A Prairie Home Companion

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2006, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liuk
  ***

  V podstatě skečová show bez nějakého nosnějšího příběhu. Ten se rovná pouze smutnění z konce jedné životní éry všech zúčastněných. Navíc se po divadla potuluje jako vždy andělská Virginia Madsen. I když bych si ty písničky jen tak nikdy nepustil, tak v tomhle sentimentálním vzpomínacím nášupu to docela jde, hlavně kvůli Dustymu a Leftymu ;) A ta chtivě dekadentní Lindsay Lohan tam fakt nesedla. Takové nedopečené 3*.(10.3.2007)

 • Lynn
  *****

  Ještě jsem neviděla film nabitý tolika hereckými hvězdami, ve kterém by však žádná z nich neměla hlavní roli, neboť ta patří old-fashion varieté, které se ten večer odehrává naposledy a tak je třeba se s ním patřičně rozloučit. Dojemné, veselé, smutné...výborné. Marlowovský detektiv Kevin Kline, Harrelson-Reilly dvojka k pohledání, andělsky svůdná Virginia Madsen, mámovská Meryl Streep... ti všichni tvoří neodolatelnou "rodinu", když je sledujete, máte pocit, že k sobě patří od jakživa, že spolu tu show denodenně dělají. Viva Altman!(23.7.2006)

 • Xeelee
  **

  Tak prvních deset minut to byla příjemná oddechovka s fajn atmosférou. V Zítra nehrajeme! se ale prakticky nic neděje po celejch 105 minut! Jen se tu střídají záběry z hudebního vystoupení se záběry ze zákulisí, kde všichni na něco nostalgicky vzpomínaj a ani tady si od hudebních čísel moc neodpočinete. Na mě to působilo dojmem, že se tvůrci snažili do filmu vecpat co nejvíc písniček a ten zbytek vyplnili scénáristickou vatou. Co se týče hudby, tak já ve filmech snesu prakticky cokoliv. I těch pár žánrů, který nemám rád, si rád poslechnu, když se písnička do filmu hodí. Tady ale do půl hodiny přišla nuda a tak po hodině přišlo na scénu pravý a nefalšovaný utrpení zvukovodu. A pak na scénu přišel anděl. V Altmanově stavu měl být asi jakousi metaforou, ale do tohodle v realitě silně ukotvenýho snímku mi (narozdíl od noir detektiva) nadpřirozeno vůbec nezapadá. Na konci navíc asi selhal scénárista nebo jsem to vůbec nepochopil. V hospůdce se toho najednou dělo až moc a ta scéna mi přišla oproti zbytku naprosto nerealisticky vykonstruovaná. Ne že bych neměl rád filmy, ve kterých se nic neděje, ale tohle ne, přátelé.(26.4.2010)

 • venison
  **

  Nějak jsem nepochopila, proč byl tenhle film natočen - pro fanoušky country, aby si mohli se slavnými herci zabroukat známé písně? Příběh nás provede posledním vysíláním jednoho rádia a představí nám účinkující, kteří v šatně řeší to, že je už opravdu poslední vysílání.. Nuda, nuda, nuda a spousta country písniček.. Do toho se tam plete naprosto nesmyslně postava anděla.. Jediné pozitivum - Woody Harrelson, který se mi nikdy moc nelíbili, je v roli kytaristy v ohozu kovboje a zarostlou bradou zatraceně sexy :-D Ne vždy je kvalitbí obsatzení zárukou kvality filmu.. :-((6.2.2014)

 • Aleee89
  ****

  Tak nejprve smekám před nedávno zesnulým Robertem Altmanem, protože ten film měl lehkost, byl natočen více než dobře a smekám hlavně proto, že jej Altman natočil i přes svůj vysoký věk. Celkově se mi to líbilo. Hraje zde moje nejoblbenější herečka Meryl Streep, její role je jako vždy skvěle zahraná. Ale pozadu nezůstávají ani jiní. Všichni odvedli skvělou práci, postavy jsou přiměřeně vyvážené, herecké výkony taky. Docela příjemně se zde dívá i na Lindsay Lohan, kterou jinak opravdu nemusím, ale tady ukázala, že má na víc, než se jen opíjet na večírcích. Škoda jen, že si to zatím asi neuvědomuje. Moc se mi líbilo, že pěvecké pasáže zpívali herci sami a i když country teda neposlouchám, tohle se poslouchalo příjemně, navíc smekám taky před odvedenými pěveckými výkony. Líbilo se mi, jak Altman dokázal celou show předvést opravdu jako show a ne jako nudu, pěkně to plyne, nenudí, postavy a jejich charaktery nejdou přímo do hloubky, ale přesto se o nich dozvíte hodně. Navíc vše skvěle doplňují jiné věci - reklamy v rádiu, postava anděla, vtípky Dustyho a Leftyho. Tohle bylo prostě něco, co jako fanoušek Meryl zkrátka nemůžu vybechat. Bylo to více než dobré a moc se mi to líbilo!(26.6.2013)

 • - Meryl Streep se pro svojí roli potřebovala naučit středozápadní přízvuk, s čímž jí pomohla její tchýně. (jezurka42)

 • - Když Kevin Kline otevíral šampaňské, korek vystřelil přímo vedle kamery a trefil Roberta Altmana do čela. Je poté možné slyšet výkřik. Kline se omluvil přímo v této scéně a dál pokračoval podle scénáře, a tak nemusela být scéna z filmu vystřižena. (jezurka42)

 • - Původně se film měl jmenovat The Last Broadcast. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Infinity Challenge Ep.552 | Lucas Miller | 24-Piece Pro Makeup Brush Set Complete Cosmetic Set plus Pink Leather Pouch