Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ajuska
  ***

  Přesně ten film, u něhož máte pocit, že mu cosi zoufale chybí. Příběh samotný není rozehraný špatně - především tedy jeho retrospektivní linie, v té současné nebezpečně dotírá nuda. Problém je ale asi v tom, že všechny nastíněné skutečnosti postrádají nějaké zásadnější vyústění. Při závěrečných titulkách se nelze zbavit dojmu, že to nakonec byl jen taková nicneříkající mozaika jednoho důležitějšího a několika dalších, vcelku nahodile působících, okamžiků ze života jedné ženy.(4.1.2008)

 • Beagle
  ****

  Největší devizou snímku Lajose Koltaie je jednoznačně obsazení, které se podobá snu filmového milovníka. Muži (Hugh Dancy a Patrick Wilson) jsou vtipní a šarmantní a ženy (o které tu jde především) - v tomto případě i matky s dcerami, hrající skutečné matky a dcery resp. mladší verze svých postav (jako v případě Meryl a Mamie) jsou okouzlující a předvádějí, proč že mají na svých kontech celou spoustu oscarových nominací a jiných ocenění. Nejsou to Hodiny, hlavně kvůli místy pomalému a únavnému tempu, přesto na vás z tohoto filmu jejich atmosféra trochu dýchne, především zásluhou spoluautora scénaře Michaela Cunninghama. A Time After Time je krásná píseň, tím spíš v podání Claire Danes.(1.8.2010)

 • Renton
  ***

  Scénář: Susan Minot, Michael Cunningham .. Time after time. Takže popravdě, šel jsem do tohoto snímku jen kvůli Claire Danes. Tmavý přeliv jí moc sluší a u vlasů její půvab teprve začíná.. Mimo ní slibovalo mnohé ještě jedno jméno - Michael Cunningham, scénárista výborného a náladou dosti podobného dramatu Hodiny. Vrstvená vzpomínka na bezstarostnou dobu padesátých let prolínaná se současnosti, kdy ženě na smrtelné posteli vyplouvají na povrch dávno zapomenuté události. Celý paralelně vyprávěný příběh je tak trochu bublina, která je dosti natahována a na konci nepraskne, jen bez nějaké pompy splaskne. A přeci mě to v záběru trochu citově poškádlilo. 65%.(6.10.2007)

 • Alementina
  ***

  Za prve, Michael Cunningham spolunapsal scenar a spoluprodukoval film, cemuz film vdeci za tolik hereckych hvezd, ale knihu napsala Susan Minot, ktera na scenari spolupracovala prave s Michaelem. Coz je napsano uz i v uvodnich titulkach (jen oprava chybnych komentaru :) Za druhe, u sceny Meryl S. s Vanessou R. jsem mela pocit, ze se skutecne potkaly dve stare pritelkyne... a pak si dodatecne zjistuju detaily a ono to tak mozna bude, Meryl s Vanessou hrala ve svem prvnim natocenem filmu Julie v roce 1977. Za treti, je to priserne ROZVLEKLE!(6.2.2010)

 • rikitiki
  **

  Exkluzivně obsazená, dobře zahraná nuda k uzoufání. Další snímek, který mne utvrzuje, že Američani neumí natočit slušný psychologický mainstreamový film. Dočkáme se takový klišé, jako je chytátní neexistujících motýlů, skrývání pláče v dešti a "nečekané" tragédii připravované tak dlouho dopředu, že by se rozbřesklo i domorodci z deštného pralesa, který nikdy nebyl v kině. ___ Obecně jsou tyhle snímky na jedno kopyto: rodina se sejde kvůli nějaké závažné tragédii, pak nastane hysterie, kdy všichni vzpomínají, jak jim ostatní v dětství ublížili a nakonec to končí všeobjímajícím usmířením s našlápnutím ke světlým zítřkům. Cílovou skupinu těchto filmů (pokud existuje někde jinde než v producentské fantazii) by snímek Rodinná oslava nejspíš uvedl do kómatu. /5.3.2011/(5.3.2011)

 • - Do role Ann Grant byla zvažována Keira Knightley, kvůli dokončování filmů Pokání (2007) a Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007) ale nakonec odřekla. (jezurka42)

 • - Mamie Gummer hraje mladší verzi své skutečné matky Meryl Streep, zatímco Natasha Richardson hraje dceru své skutečné matky Vanessy Redgrave. (jezurka42)

 • - Při natáčení filmu se seznámili Claire Danes a Hugh Dancy, kteří se v roce 2009 oddali. (jezurka42)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Watch It | Privacy Policy | Gandii Baat VASU NAG