Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jhrasko
  ****

  ..len ďalšia kulinárska story s happy endom, ktorá nemá žiaden výrazný presah, ale na ktorú sa, ak nečakáte nič intelektuálne povznášajúce, dobre pozerá. A to mi v nedeľu popoludní úplne stačilo..Post Scriptum k Meryl: ako jej veľký fanda som celý film vyhodnocoval, či ma tá zvláštna (a cielená) preexponovanosť rušila alebo nie. Na rozdiel od DOUBT som ju 100% prijal a i tým si film užil.(4.10.2009)

 • larelay
  ****

  Pridajte 200 gramov atmosfery podmaniveho Pariza polovice 20.storocia, 150 gramov ocarujuceho bytiku v Queense zaciatkom 21.storocia, pol kila neuveritelne vybornych hereckych vykonov vsetkych zucastnenych, kilo vynikajucich vtipnych hlasok, 300 gramov skvelo vyzerajucich receptov a k tomu prenadhernu hudbu. Ked toto vsetko zmiesate dokopy, vznikne vam v hrnci absolutne lahodny mastepiece, ktoremu nie je mozne oddolat. Viete kedy viem, ze je film podla skutocnej udalosti dobry? Ked sa neviem dockat konca filmu, aby som si nasla na nete vsetky mozne informacie o zucastnenych osobach. A viete kedy este? ked si budete chciet navarit cim skor co najviac receptov od Julie :)(5.11.2009)

 • Caszidy
  ***

  Příjemná oddychovka. Meryl Streep jako obvykle vynikající. Filmu však škodí přehnaná stopáž. Určitě by mu prospělo zkrácení minimálně o 30 minut. Pak by se ona pohodová atmosféra tolik nerozmělnila a chvílemi nebezpečně nebalancovala na hranici utahanosti. Mimochodem, ze všech věcí, které Julie v průběhu filmu vařila, jsem měl chuť pouze na onen čokoládový dort a topinky, které se objevily hned na začáku... Francouzská kuchyně zřejmě není úplně pro každého.(9.10.2009)

 • berny2468
  ***

  Velmi zajímavý námět, který je ovšem utopen v nezajímavém podání. Vypadalo to vskutku zajímavě, ale s postupem času se film pořád dokola opakoval, nepřinesl nic extra, spíš naopak. Stálé žvátlání o vaření by nemuselo být špatné, kdyby bylo proloženo něčím jiným. Postupem času film nudil. Divím se, že to ti manželé přežili ve zdraví, já bych to asi nedal. Naštěstí herecky skvělé, ať Meryl Streep či Amy Adams, jen škoda, že příběh nebyl více inovativní. Ale přesto film zabavil, jen si myslím, že to mohlo být o něco lepší....55%.(16.10.2018)

 • Renton
  ****

  Scénář: Nora Ephron .. Chutné. Až jsem byl sám překvapený, jak snadno si mne tento kulinářský počin, plný osvědčených tvůrčích receptů, získal. Nutno podotknout, že mi mnohem více seděla vyprávěcí linie Julie, která si tápání životním stereotypem dokázala problogovat k příjemnějším životním cílům, než načančaná znuděnost, ze které hledá Julia únik přes různé koníčky až najde ten pravý v kuchyni. Může za to i větší náklonnost k civilní Amy Adams než afektované Meryl Streep, která si ovšem roli evidentně užívá a Stanley Tucci ji, třetí nejvýraznější herecká osoba, vhodně doplňuje. Jejich rodinné trable i vtipné momenty pak zvládla Nora Ephron poutavě napsat a především, s důrazem na pozitivní náladu, natočit. Pro něžnější část populace, které navíc není vaření cizí, jistota příjemně strávených dvou hodin.(9.12.2009)

 • - Kufr, který je možné vidět na začátku filmu, je skutečně kufr Paula Childa. (jezurka42)

 • - Natáčení probíhalo od 13. března do 28. května roku 2008. (jezurka42)

 • - Julie Prud'homme, která ve filmu hraje jednu z učitelek, je ve skutečnosti praneteř Julie Child. (CliffLee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Domnul Udo - X ( Original Radio Edit ) | 1x926 Acacias 38 | Regarder