Nastala chyba při přehrávání videa.
 • claudel
  ****

  Devět dnů před druhým termínem státnic, kdy už mi občanské právo leze na mozek, mi komedie Nějak se to komplikuje náramně sedla. U přítelkyně jsem v den jejího svátku taky uspěl, takže všeobecná spokojenost. Meryl Streep a Alec Baldwin předvádějí oba vynikající výkony, zvláště u Aleca Baldwina si myslím, že takovou roli uvítal, poté co mu v poslední době nabízejí role všelijakých magorů, bláznů a buranů. Steve Martin překvapil civilní a citlivou rolí a John Krasinski mě bavil mnohem víc než v Away we go.(26.1.2010)

 • Johny_fork
  ****

  Zejména dokonalé herecké výkony ústředního tria dělají z filmu Nějak se to komplikuje kvalitní oddychovou zábavu, která mě osobně překvapili velmi svěžím humorem. Hra těla, gesta, komické situace přichází se stejnou přirozeností jako zkušené herecké výkony. Maryl Streep válí a Alec Baldwin působí dokonale jako starý prasák.(26.9.2010)

 • hrona
  ***

  Asi si zde pár lidí rozezlim, ale tento snímek mi přišel dost podobný s filmem Líbáš jako bůh, avšak je zde jeden z hlavních předností české obdoby, a to jest, žádný z našich herců nebyl tak nadržený, jako Baldwin, potažmo i Streepka ( dost rušivé). Je to klasický příběh, který neocení lidé mladšího věku. Dle mého názoru společně s Mama Mia nejslabší film s Meryl v hlavní roli.(21.5.2010)

 • Bubble74
  ***

  Nancy Meyers nás ve své další romantické komedii pozvala do nereálně dokonalého světa. Můžeme obdivovat krásné a bohaté lidi, kteří vykonávají veleúspěšná povolání, bydlí v luxusních rezidencích, mají zahrady jak rajský Eden, kuchyně o kterých sní každá hospodyňka a kde každé jídlo vypadá jak z gurmánského magazínu. Meryl Streep jako vždycky přikouzlí šmrnc každé, i sebenicotnější scéně a díky ní je ten film opravdu zábavný. To je ale všechno, co se obdivovat dá. Alec Baldwin nepůsobí se svým kolosálním tělem nikterak svůdně a Steve Martin to krapet přehnal s botoxem, takže vypadá jak Číňan. Chování těch dospělých dětí je občas velmi směšné a neodpovídá charakterům dnešních mladých lidí. V tom je znát, že Meyers vložila při psaní veškerou energii na hlavní hrdiny, kde se uměla jako jejich vrstevnice lépe vcítit. I přes všechny nedostatky je to odpočinková podívaná a své fanoušky zaručeně potěší.(9.1.2010)

 • Sobis87
  ****

  Nejsem singl padesátnice, takže mě ten film tematicky silně minul, ale to, že neprožívám to samé, co postavy filmu, neznamená, že si nemůžu užít solidní senior komedii. Milostný trojúhelník Meryl Streep-Alec Baldwin-Steve Martin na mě sice zpočátku působil trochu nešťastně, protože jsem Martinovi po rejsku Růžového pantera přestal věřit, Baldwina jsem za jeho mladých let nemusel a Meryl Streep si jakožto herečky velmi vážím, avšak ve zvěrstvu Mamma Mia! předvedla, že dokáže být pěkně otravná. Po závěrečných titulcích tohoto filmu si nicméně sypu popel na hlavu, neboť všihni tři zmínění herci se sakra vyšvihli. Martin rezignoval na své šaškovské pitvoření a s přehledem zahrál citlivou a uvěřitelnou postavu, aniž by zanedbal i ty jemnější charakterové rysy, Streep odvádí svůj slušný standard, i když se její postava v souvislosti s logikou chvílemi chová poněkud podezřele a Baldwin…to je prostě božan. Už v seriálu 30 Rock předvedl, že mu komediální poloha na stará kolena zatraceně sedí a tady to navíc zdatně míchá s dramatickými prvky. Na menší ploše výrazně vyniká i John Krasinski, který doslova zazářil ve Tvrdých palicích, především pak ve Všude dobře, proč být doma a musím říct, že se tu rýsuje nový „wilderovský“ komik. Nějak se to komplikuje je prostě film postavený na hereckých výkonech, v tomto ohledu exceluje, s haprujícím scénářem to je sice už o něco horší, ale i ten nabízí dostatek zábavných a hlavně opravdu vtipných situací. Škoda jen těch několika slabších křečovitých chvilek, jako je třeba rozhovor vyzrálých žen o srostlé vagíně. Ale i tak slušná zábava. 75%(19.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Christopher robin 2018 1080p-dual-lat | 한국영화 | Die einsamen Schützen