poster

Inside the Actors Studio (TV pořad)

 • anglický

  Inside the Actors Studio

 • anglický

  Inside the Actors Studio: The Craft of Theatre and Film

Talk-show

USA, 1994, 232x60 min

Hrají:

James Lipton, Matthew Broderick, Nathan Lane, Alec Baldwin, Arthur Penn, Ellen Burstyn, Billy Crystal, Anthony Hopkins, Tom Hanks, Meryl Streep, Mike Myers, Matt Damon, Sarah Jessica Parker, Jeanne Moreau, Dave Chappelle, Paul Newman, Sidney Lumet, Sally Field, Dennis Hopper, Al Pacino, Kevin Spacey, Hugh Laurie, Robin Williams, Michael Caine, Steven Spielberg, Johnny Depp, Ralph Fiennes, Sylvester Stallone, Samuel L. Jackson, Robert De Niro, Bruce Willis, Daniel Radcliffe, Geena Davis, John Cusack, Danny Glover, Seth MacFarlane, Conan O'Brien, Kim Basinger, Josh Brolin, David F. Wheeler, Eric Stonestreet, Billy Joel, George Clooney, Lea Michele, Sean Hayes, Matthew Weiner, Kiernan Shipka, Julia Louis-Dreyfus, Kyra Sedgwick, Goldie Hawn, Laura Linney, Ricky Gervais, Denis Leary, Judd Apatow, Jason Bateman, Amy Poehler, James Cameron, Betty White, James Franco, Colin Firth, Bradley Cooper, Hilary Swank, Kate Hudson, Jennifer Aniston, Brad Pitt, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Ed O'Neill, Sofía Vergara, Neil Simon, Ned Beatty, Anne Jackson, Jessica Lange, Michael Crowe, Marc Anthony, George Plimpton, David Bryan, Jon Beavers, Susan Downey, Barbara Walters, Danny DeVito, Robert Downey Jr., Hugh Grant, Angelina Jolie, Jim Carrey, Mickey Rourke, Tico Torres, Richie Sambora, Luciana Barroso, Scott Hornbacher, Cory Monteith, Dick Wolf, Dina Eastwood, Mike Henry, Liz Callaway, Antone Pagán
 • StarsFan
  *****

  Pro filmové fanoušky možná nejlepší talk show vůbec. V Actors Studiu mnozí dnes slavní tvůrci začínali a po letech se na jeho půdu vrací, aby zatím neznámým studentům prozradili něco ze svého života a odpověděli na otázky. A kdo může vědět, jestli ten kluk, který požádal Kevina Spaceyho, aby si s ním zahrál jednu scénu z Glengarry Glen Ross, nebude za dvacet let slavným hercem? Pokud máte chvíli volna a chcete aspoň malou ukázku, vřele doporučuju tuto Oscarovou historku Al Pacina.(7.3.2010)

 • Kulikulo
  *****

  Veľmi som si túto talkshow obľúbil. Lipton tým rozhovorom dáva vážnejšiu formu, ale to je práveže dobre, odhaľuje hádam najhlbšie spektrum zo zákulisia života hercov, zo všetkých talkshow vôbec. Niektoré časti sú zaujímavé pomenej, rozhovory s niektorými osobnosťami si ani nepustím, ale každopádne je to úžastné pre tých, ktorí chcú bližšie spoznať svojich obľúbených (aj neobľúbených) hercov. Ľudia čo sa venujú tomuto umeniu to ocenia asi najviac a pritom im to môže poslúžiť ako lekcie a rady. Bolo tam mnoho svelých hercov a bolo tam povedané príliš veľa skvelých vecí nato, aby som dal menej ako 5.(10.3.2013)

 • Tyny
  *****

  Kdo je filmový fanoušek, fanoušek a milovník spousty herců, tak toto je pořad přesně pro něj. Zamilovala jsem si hned první díl co jsem viděla a to byl díl s mladičkým Johnny Deppem, který už tenkrát měl charisma a rady na rozdávání. Poté jsem shlédla další díly. Např. host Hopkins, Ford, Baldwin, Eastwood, Freeman a všechny měli leccos do sebe a strašně mně bavilo se na to dívat. Doteď si některé epizody pouštím a závidím těm lidem, kteří seděli v hledišti.(20.11.2013)

 • Richard_Ba
  *****

  ***** - Al Pacino , Robert DeNiro , Kevin Spacey , John Travolta , Hugh Laurie, Dave Chappelle, Robin Williams, The Simpson Characters, Michael Caine, Steven Spielberg , Johnny Depp, Ralph Fiennes , Sylvester Stallone , Samuel L. Jackson , Tom Hanks (1 visit) , Tom Hanks (2 visit) **** - Robert Downey Jr. , Conan O'Brien , Dan Radcliffe , Paul Newman , Bruce Willis , Cast of Family Guy , Angelina Jolie(5.7.2009)

 • Bobris
  *****

  Pokud máte o hercích nízké mínění a považujete je za arogantní spratky, tohle vás přesvědčí o opaku. Rozhovory jsou zde takový "dobrovolný výslech", dozvídáme se o jejich životě prakticky všechno, jejich kořeny, dětství, vlivy, co je pohání atd. Vřele doporučuji rozhovory Kevina Spaceyho, Dustina Hoffmana, ale i třeba Bradley Cooper, Russell Crowe stojí za to. James Lipton je vynikající a jeho otázky věcné, nemálokrát vás společně s herci (a nejen herci) rozesměje, ale i dojme.(6.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Weekly Idol Episode 369 | Streaming Little Witch Academia : Mahou Shikake no Parade VOSTFR | Download