• castor
  ****

  Opět velmi milé, uvolněné a příjemné setkání s těmi, které má člověk tolik rád. Opět nechybí vtip a nadhled (tuzemské podobně laděné pořady by si měly vzít příklad), Ricky Gervais baví dál (stejně jako třeba Seth Rogen, dvojice William H. Macy a Felicity Huffman). Nechybí herecké legendy (Poitier, Hoffman, Streep nebo starý dobrý Freeman), hned několik přirozených sympaťáků (Jean Dujardin, Clooney, Pitt) a ani celá plejáda hollywoodských krasavic (Biel, Alba, Beckinsale, Pinto, Portman, Kunis, Blunt, Patton, Witherspoon nebo naprosto okouzlující Bérénice Bejo)..(20.1.2012)

 • GodComplex
  **

  Tento rok hoooodne velka slabota, Ricky Gervais tradicne v pohode, jinak ale show vesmes nuda o nicem. Vysledky, jak uz naznacily nominace hodne trapne, jestli to ma byt predzvest Oscaru, tak to potes koste. V podstate jedina potesujici vyhra byla za scenar pro Woodyho, ktery na Globy kasle. 3/10(16.1.2012)

 • kobejn
  ***

  Yes, každoroční předkrm před Oscary, same as every year, směs emocí, ať už opravdových nebo předstíraných, hlavně, že se všichni baví, a kdo se nebaví, pobaví se jinde, a jinak. Třeba na Oscarech. Já už bych fakt přál Glenn Close, aby jí konečně už toho Oscara dali, protože dávat to pořád Meryl Streep už je docela embarassing. Potěšila mě cena pro Jessicu Lange a Lauru Dern, přesto zůstává hořká pachuť po tom, co si člověk uvědomí, jak skvělá herečka jako J.Lange už dávno nehraje velké role ve filmech, ale pouze v těch "druhořadých" pro Tv. No jo, je to všechno otázka módy a toho, kdo je zrovna v kursu. Momentálně je to především G.Clooney. Dostane Scorsese druhého Oscara? Docela bych mu to přál. Jemu a nebo Malickovi.(5.2.2012)

 • Deschain
  ****

  Tie Glóbusy ma stále bavia, ľahko to odpozorovať aj na mojom zaspamovanom twitteri. Asi sa z toho stáva moja každoročná tradícia, pozerať ich online v reálnom čase a (ne)dobrovoľným čitateľom mojich postov podávať aktuálne informácie. Podľa mňa sú dynamické a rýchlo odsýpajú, na červenom koberci tento rok pekné šaty, krásne dámy a poväčšine elegantní páni /tým, ktorí sa mi nepáčili, som nevenovala pozornosť/. Po dopozeraní som mala chuť vidieť skoro všetky filmy a seriály, ktoré spomenuli. Niektoré kategórie boli veľmi silné, ale často nemávam svojich favoritov, lebo nestíham napozerať nominované veci. Naj momenty - neanglicky hovoriaci hostia, le Frenčmeni viedli, slovo srsly v ďakovačkách, Bradova palica ako ultimátna barová pomôcka pre opitých, nezávislé francúzske obočie, Morgan Freeman a Casket, Morena a Mandy na pódiu pri výhre Homeland, Clooney o golfistovi Fassym, Plummer opäť ako veľký elegán, Benedict Cumberbatch vyzerajúci dobre so svojimi nesherlokovskými vlasmi, okuliare Meryl Streep a samozrejme Ricky, ktorý všetkým poriadne naložil. Tak sa teším o rok.(16.1.2012)

 • milka
  **

  Ricky se sice opět snažil, ale výborný úvod jinak slabý večer nezachrání. Rickyho bylo totiž jinak hodně málo a nic jiného zajímavého už se bohužel nekonalo, tedy kromě děkovačky castu Modern Family a hlášky Setha Rogena. Je to škoda, protože po dvou minulých předání už byly Glóby hodně svižnou a zábavnou konkurencí Oscarů, ale po tomhle nudném a snobském večeru se vrací zpět do průměru. Aspoň, že ten George Clooney ještě neztratil nic ze svého šarmu. 50%(20.1.2012)

 • - Ricky Gervais provokativně přijal nabídku na moderování také proto, aby tak naštval novináře, kteří tvrdili, že se již potřetí nevrátí. (Brousitch)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
[color ffffffffff]s01e1 chapter one: get some then [/color] | UPSKIRT 팬티 보이지 않는 옷장 오작동 그림 세트103 | Tammy Blanchard