Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Streeper
  ****

  Film není nic úžasného, není to nic, co bychom už dříve neviděli, ale má jednu velkou výhodu a to, že ho táhne Meryl Streep, která opět ukázala, že dokáže zahrát cokoliv a zároveň si to i užít. Je tam pár vtipných hlášek, o které se většinou postará její dcera Mamie Gummer a samozřejmě skvělá hudba plná energie. Já jsem si užívala každou minutu a i když tam je pár chybiček i tak je to skvělá podívaná plná energie a Meryl Streep.(20.9.2015)

 • kaylin
  **

  Bohužel je to přece jen celkově trochu slabé a až snadno předvídatelné na to, aby to byl lepší než průměrný film. Co se musí nechat, to je Meryl Streep, která zpívá a která vypadá sakra o hodně mladší, než kolik jí skutečně je. Zpívání jí rozhodně jde a rockové písničky jsou ozdobou tohoto filmu o krizi v životě a následném nalezení vykoupení.(26.11.2015)

 • Vxxx
  **

  Tak jsem právě byla v kině na filmu, který by se do kina vůbec nedostal, nehrát v něm Maryl Streep. Je to přesně ten typ filmu, který vysílá TV Nova ve všední večery po svých seriálech, které vymazávají lidem mozky. Je to snad první film, kde mi Maryl nesedla. Její postava mi byla silně nesympatická. Vlastně většina postav byla hodně nesympatická. Kdyby u každé postavy maličko ubrali z jejich vlastností, byly by to uvěřitelné charaktery. Ale takhle je jedna postava moc bláznivá, druhá moc střelená, další moc úzkoprsá atd... Z filmu jsem hodně zklamaná, trošku naštvaná, protože jsem od toho opravdu čekala víc. Hudebně taky nic moc. Většina scén působila kýčovitě a zápletky tak nějak vyvrcholily bez nějakého průběhu. Prostě střih a bylo to. Nic pro mě. 2* (Nutno podotknout, že letos už podobný snímek v kině byl. Danny Collins. Velmi podobné téma a mnohem lépe zpracované. To byl film, který za to stál.)(8.9.2015)

 • Pepinec
  ****

  Já když se podívám na Meryl, tak i kdyby vypadala jako příjezdová cesta k našemu JZD, mám slzy na krajíčku. To mám teda na tý polňačce pokaždý, když jí projíždím na kole, ale trošku z jiných důvodů. Jasně, tenhle film by v zemi šablon mohl dělat krále i královnu najednou, jenže mně když je někdo sympatický nebo když mě něco pobaví, je mi nějaká šablona docela ukradená. Vtipná oddychovka s muzikou, která má grády. Teď už jenom doufám, že se mě nějaký chytrák nebude ptát, jestli bych dal čtyři plecky i kdyby v tom nehrála Streepová...(10.9.2015)

 • hansel97
  ***

  Průměrná feel good podívaná, která neurazí a za ty necelé dvě hodiny nezačne nějak výrazně nudit. Meryl na své poměry nepodává nějak moc zajímavý výkon, k čemuž podle mě ani neměla moc prostoru kvůli absence nějakých více emotivních scén ve scénáři. Docela mě mrzí, že to nakonec nebyla ani sranda a snad každý vtip ve filmu, už byl i v traileru.(28.10.2015)

 • - Do role dcery postavy Meryl Streep byla zvažována Anne Hathaway, nakonec roli dostala Merylinina skutečná dcera Mamie Gummer. (Streeper)

 • - Ve filmu se objevilo několik chyb spojených s americkým městem Indianapolis ve státě Indiana. Ricki (Meryl Streep) sem například letěla s leteckými aeroliniemi JetBlue, ty však na této trase nelétají. Chyba se také objevila, když Ricki vystupuje z taxíku v Indianapolis. Ten má na boku napsaný zkrácený název města "Indi", tato zkratka se však správně píše "Indy".
  (hansel97)

 • - Původně se ve filmu měly objevit pouze tři písně, ale Meryl Streep (Ricki) si vedla tak dobře, že se režisér snímku rozhodl dalších sedm písní přidat. (Streeper)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Charles Dickens - The Mystery of Edwin Drood (Read by David Timson) (2012 Naxon Audiobooks Ltd UK) | Malaysia | Gefhrliches Australien (0)