poster

Rodinná záležitost (E08) (epizoda)

 • Slovensko

  Rodinná záležitosť

Drama / Mysteriózní / Psychologický / Krimi

Česko, 2017, 59 min

 • Necrotongue
  *****

  Seriál se mi jeví stále kvalitnější. Osmá epizoda mě potěšila, bylo v ní krajně přesoudruhováno, soudruh náměstek Šejba i jeho soudruh syn byli výborní, soudruh major Špalek s nimi soudružsky držel krok a Klementovi definitivně spadla maska uvědomělého budovatele socialistických zítřků. Každý soudruh musí za vším hledat OPBH.(30.4.2017)

 • FilmFan24
  *****

  Není havárie jako havárie...a když komín u paní Magdičky vymetá lakýrník, instalatér a elektrikář je i nestraníkovi hned jasné, že vrahem zahradník prostě být nemůže...Díl, který místo grádů má koule a obstál by i jako samostatný film díky hláškám suchým jako martini...Tenhle díl je holt správně namíchaný a protřepaný!!!(20.2.2017)

 • drovi
  *****

  Zatiaľ najlepší diel. Tragédia s komédiou v jednom. Vážny prípad, ale ešte stále sa smejem. Rozborka a zborka zbrane na vrátnici ma rozosmiala a pripomenula mi zborku a rozborku samopalu vz 58 na vojne.Havárie a OPBH to len zaklincovalo.Už sa začína rysovať , prečo sa dostal Marvan do minulosti.. Jednoducho skvelé.(21.2.2017)

 • nula87
  *****

  Svět pod hlavou stoupá díl od dílu, Neužil s Trojanem perlí čím dál víc, a tenhle díl to jenom potvrzuje. Spoustu nečekaných havárií v domě pana náměstka musí řešit celé OPBH, až při jedné nehodě je najednou paní Magdička mrtvá. Plachý s Marvanem tak úplně nepochopí, co znamená vyšetřit v zájmu strany a Šejbů, takže se rozjede tragikomický kolotoč, nebo spíš horská dráha....(27.2.2017)

 • otík
  *****

  Trošku jiný typ dílu než předchozí temnější. Je tu sice mrtvá žena vysokého okresního politika Šejby, ale Marvanovi s Plachým je hned něco podezřelé, zatímco Klement úspěšně kazí jejich vyšetřování. Odlehčenost příběhu dodává tentokrát neskutečně hláškující Plachý. Pointa tohoto úmrtí navodí spojení s prvním dílem a celkově se s mladým Marvanem trochu posuneme blíže k jeho poznání pravdy, proč je v minulosti a co má poznat. Další skvělý díl, který má hlavu a patu, je dostatečně nápaditý, vtipný, tragikomický i detektivní. PS: vítě, co je prduch? = pracující důchodce(20.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Produktdetails | Shane B. Scott | Switch : Nintendo prépare ses annonces pour 2019