• topi80
  **

  Moc nechápu, jaký má smysl dělat takovou hranou talk show a v ní donekonečna omílat přes kopírák každý den stejné příběhy. Kdyby to mělo tak 5 - 10 dílů, tak dobrý. Oceňuji to tedy aspoň jako vhodnou platformu, kam si moji kamarádi chodí vyzkoušet své herecké umění a zažít své chvilky televizní slávy :-) A druhá hvězdička za Honzu Musila, který v této hrané taškařici opravdu dokáže vytvořit dojem, že o něco jde .(11.10.2018)

 • ForGump
  odpad!

  Nevím co tím Barrandov chce zase říct. Chce kopírovat Áčko nebo Saunu ? Jenomže tyhle pořady byly svým způsobem autentické a dalo se jim věřit. To co se děje zde je velmi špatně secvičené ochotnické divadlo, které uvádí vševědoucí Honza Musil. A o co šlo: Rodiče, kteří neví, co se svým pubertálním synem, který se uzavřel do bubliny, se hádají s jeho dívkou, jež vypadá jako šmoula, studující medicínu a hádají se opravdu závažně (třeba o marihuaně) :D :D. Navíc diváci v publiku jsou opravdu rozhořčení z této debaty... a především asi dobře zaplacení. HAHA. Jsou věci, co se musí vidět, proto se podívejte, co je u nás možné. Musím říct, že hranice bizarnosti se opět posunula. Barrandov forever. Teď už jen závěrečná otázka: Tchyně nebo Nebezpečné vztahy ? Ano otázka z jiné dimenze. 0% P.S. Pokud se v závěru ukázalo, že všechno byla jen komedie, tak se velmi omlouvám a beru všechno zpět.(27.8.2016)

 • kingik
  odpad!

  Moderátor Musil po úvodní znělce uvádí další díl oblíbeného pořadu lakonicky nazvaného Nebezpečné stahy: "Dnes se nám přišla svěřit žena, která má celoživotní problém a ocitla se na rozcestí. Potleskem přivítejme Janu Musilovou..." Do studia vchází upravená dáma v nejlepších letech, na které je snad divná jen její paruka a vzdouvající se bříško, které skrývá pod šaty. Jana usedne a podivně zabarveným hlasem, simulujícím ženský soprán, se rozhovoří o svém trápení: "Jsem Jana a již padesátým rokem jsem uvězněna v mužském těle. Milenec mě opustil, nyní jsem i těhotná." Následuje letmý záběr na moderátora, který jen stěží potlačuje slzy. "Dítě má přijít na svět každou chvíli, již nyní plně pociťuji NEBEZPEČNÉ STAHY..." Moderátor s ustaranou tváří se zeptá, zda chce Jana, aby asistentka přinesla výsledky z detektoru lži. Po Janině souhlasu následuje reklamní brejk ------------------ Jsme zpátky ve studiu, moderátor vytahuje z obálky výsledky a je evidentně zhrozen. "Jano, je to šokující!" Moderátor se zadívá do prázdna, pak promlouvá s velmi vážnou tváří, ale už jen obtížně skrývá své pohnutí v hlase..."Musím říct, že to jsme tady ještě neměli, výsledky jsou šokující i pro mě." Dlouze se na Janu podívá, kamera švenkne na Janu, hudba, zřetelně inspirovaná nejlepšími díly Hanze Zimmera, jen podtrhne napětí ve studiu. Musil odhodlaně: "Jano, ale Vy nejste vůbec těhotná, bříško máte vycpané polštářem." Ale to není vše. Musil vytahuje ještě druhou obálku, v níž má další výsledky z detektoru lži. "Jano, je to děsivé zjištění - Vy jste já!!!" Moderátor se rozpláče, obejme sám sebe a do odjíždějící kamery prohlásí: "Nikdy nejste na problémy sami, vždy se dá na okamžik sejít z cesty, ale od toho, abyste se vrátili na tu správnou cestu, jsou zde s vámi NEBEZPEČNÉ STAHY. Proto se nezapomeňte dívat i příště." 0/10(6.2.2017)

 • PeterSch
  odpad!

  Barrandov vlastně geniálně vytvořil nový žánr sadistické divadelní frašky a nyní ho vesele provozuje v několika obludných variantách. Především starší a jednodušší spoluobčané pak tento patvar konzumují se sebemrskačským potěšením a zápalem zkušeného znalce lidské psychiky. Ve skutečnosti by rozhodně mělo dojít k trestnímu stíhání za těžké ublížení na zdraví, zvláště pak mozkových buňek. Neuvěřitelný pokus o vložení zaujatého publika v tomto pořadu, aby si primát u televize připadal součástí tlupy, je už na hranici pokusu o genocidu mozkových buňek národa. Naštěstí však lidé, kteří toto sledují upřímně, nemají co ztratit. ¨ p.s. Kdyby se zavedlo TOP ten nejhorších pořadů, právě jsem našel svého krále!(10.9.2016)

 • Pepinec
  odpad!

  Ráno zapnu telku, v programu prej Columbo. Fajn, říkám si, posnídám s poručíkem. Jdu dělat jídlo a najednou slyším z obýváku strašný, ale strašný s*ačky. Jako kdyby nám v noci někdo přehodil gauč s hajzlem. Chvíli poslouchám a když už si ťuká na čelo i toustovej chleba, jdu to do obýváku omrknout. V pohodě, gauč je na místě, mám si kam sednout. Však do něj taky okamžitě padám, protože co vidím v telce by složilo i Žižkovskou věž. Čumím s otevřenou hubou jako kdysi můj spolužák na učitelku Gabrhelovou a začínám mu rozumět, proč se vždycky před její hodinou chodil zhulit na záchod. Z hluboký fascinace mě probírá až smrad z kuchyně, to tousťák nevydržel a spáchal v toustovači sebevraždu. Vypínám televizi, otáčím jí obrazovkou ke zdi a běžím se podívat, jestli je v toustovači místo ještě pro mě...(29.9.2016)

 • Jan Musil

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
4 성인 초대녀2.2018 | Chromecast SNES Emulator 1.03 | Ganteng Srigala