• castor
  ****

  Je cesta „prvně menšinám nic, potom až příliš“ tou správnou? Jasně že není. Moonlight je svým tématem už sám o sobě magnetem pro sbírání vavřínů, což je špatně. K samotnému předávání snad jen to, že je a bude vždy obtížné nabídnout zábavný pořad tak, aby odpovídal všemu, co se od něho očekává. Aby nenudil, ovšem ani neurazil a neměl monstrózní délku. Mě nicméně uspokojí i samotný fakt, že jsou pohromadě ti všichni, které má filmový fanoušek tolik rád.(3.3.2017)

 • Joges
  *

  Kdysi jsem předávání Oskarů nebo jen vítěze v kategorii za určitý rok sledoval docela rád, ale teď je to rok od roku horší a nezajímavé. Nad výsledky Oskara 2017 jsem dokonce vyprskl smíchy. Nic proti černochům, ale například Moonlight je docela obyčejné drama, od loňského roku vybrečené a vymodlené, a La La Land není zas kdovíjaká pecka. Rok 2016 přinesl přece daleko více zajímavějších snímků. Sošky Academy Awards mě už vážně neberou.(27.2.2017)

 • Lacike
  ****

  Tento rocnik ma bavil. Jednak som nemal az na jednu kategoriu ziadneho favorita, ktoremu by som fandil (a sosku aj ziskala) a zaroven mi sedi Kimmelov humor, ktoreho bonbonikom je neustale postuchovanie s Damonom. Skoro to vyzeralo ako standardna epizoda jeho show. Finalny fail mi pripadal neskutocne vtipny. Mozno aj preto, ze som to Lalalalalandu fakt neprial, kedze muzikaly nemusim. Vitazny film Moonlight som nevidel pretoze ma tematicky nelaka, ale prilis neverim, ze by jeho vitazstvo bolo odpovedou na minuly rocnik. Z celej zostavy nominovanych by som to dal asi Arrival, kedze je to sci-fi a jediny film z nominovanych, ktory mam chut si pustit znova.(28.2.2017)

 • hous.enka
  ***

  Ta snaha o všeobecnou korektnost je zkrátka otravná. Myslím, že je na čase, aby se výroční ceny akademie konečně zvedly z popela a staly se něčím, čím kdysi dávno byly. Bohužel, letošní ročník touhle reinkarnací neprošel, ba naopak: poslal to celé ještě hlouběji vyhlášením nejlepšího snímku, který nakonec nejlepším nebyl...(1.3.2017)

 • Dont
  **

  Hudební čísla měla větší potenciál, především s ohledem na nominace La La Landu. Celkově jsem čekal (nebo bych si alespoň přál) větší drive. Jimmy Kimmel mě v roli moderátora vyloženě nezklamal, ale ani nenadchnul, pár vtipů se mu povedlo, ale celkově zůstal dost za očekáváním. Nepomohli mu letos moc ani účinkující herci (ať již nominovaní nebo ti, kteří předávali ceny), ničím zvláštním moji pozornost nezaujali. Úplně mě minula scénka s kolemj(e)doucími návštěvníky. Více se dalo pracovat s představením nominovaných (filmů i tvůrců), čekal bych v tomto od tvůrců show mnohem větší inovaci. Kaňkou na ceremoniálu jsou i organizační selhání - přehled těch, kteří nás (ne)opustili nebo vyhlášení ceny pro vítězný film.(28.2.2017)

 • - Dvě minuty a 23 vteřin byl La La Land (2016) vítězem Oscara za nejlepší film. Děkovný proslov producentů ale museli přerušit, omluvit se, a vyhlásit skutečného vítěze; Moonlight (2016). Chybu provedl účetní PricewaterhouseCoopers. (Delock)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
The Apprentice | Video2Brain | Películas 2006