poster

Úniková hra

 • USA

  Escape Room

 • USA

  The Maze

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Escape Room

 • Austrálie

  Escape Room

 • Kanada

  Escape Room

 • Velká Británie

  Escape Room

Drama / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2019, 100 min

Režie:

Adam Robitel

Kamera:

Marc Spicer

Producenti:

Ori Marmur, Neal H. Moritz

Střih:

Steve Mirkovich

Scénografie:

Edward Thomas

Kostýmy:

Reza Levy
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Yoshitsune
  *****

  Tak jo, tahle kostková pila, kde dojde i na konspirace, mně fakt bavila, o to víc je to pro mně překvapující, když je to od toho samého režiséra, co natočil Insidious: Poslední píšťalka, což je rozhodně, ten nejhorší Insidious z celé série. Nicméně, teď k tomu nejzávažnějšímu tématu, které otřáslo zdejší diskuzí, a donutilo nejednoho experta na horory, zvednout se ze židle/křesla, obléct žlutou vestou a vyjít ven protestovat. Ano, ano, mluvím tady o násilí, které je ve filmu, film má PG-13, takže to pobouřilo mnoho expertů, kteří očekávali jatka, galony krve a hlavně, člověk se u toho i víc bojí. Nicméně já nejsem expert, takže protestovat do téhle zimy a ještě v žluté vestě, sem fakt nešel, navíc tvůrci velice šikovně, vyřešili úmrtí postav a na tu krev, taky přeci jenom došlo. O postavy, sem taky bál, každá z postav, měla něco do sebe, charaktery sou velice dobře vyvážený a napsané. Samotné pasti, sou taky velice dobře udělané, každá je jiná a v každé je jiné nebezpečí, kterému postavy musí čelit a přizpůsobit se. Finále je docela děsivé a znepokojivé......docela z toho šel i strach, takže zasloužená pětka. PS: Navíc ten soundtrack, je boží.(5.2.2019)

 • Janega
  ***

  Také mínus pre tvorcov je to, že nám hneď na začiatku ukázali kúsok finále, a tým pádom sa u mňa nedostavilo to potrebné napätie, kto bude ten posledný. Takže prvých 5 minút si radšej zavrite oči, lebo ako to na konci povedal tvorca hry ani ja by som nečakal, že to dokonca dotiahne ten dotyčný. Takže žiaden moment prekvapenia. Inak sa jedná o fajn oddychovú thrillerovú blbinku, čo za jedno pozretie stojí. P. S. Až ma zamrazilo, keď som sa dozvedel, že v deň premiéri tohto filmu, v Poľsku v tejto hre uhorelo 5 dievčat, pričom vo filme je hneď prvá miestnosť o ohni.(6.1.2019)

 • 666Carnage
  ****

  Úniková hra není žádným dalším hororem, který by následoval série jako je kostka nebo saw, Ale musí se nechat, že je to velice promyšlený thriller s dobře provedenými místnostmi z kterých má hráč utéct. Ano je to film kde herecké výkony nestojí za nic a zápletka je jednoduchá ale kouká se na to dobře a svižné tempo tomu taky přidá. Vlastně po prvních 20 minutách se hra rozjede a jede až do konce. Nic převratného se nekoná ale to neznamená, že se u toho nedá pobavit a film obsahuje lekačky, které vlastně nejsou ani strašidelné ale leknete se a zároveň zasmějete, že jste se lekli zrovna u tohohle. Finále jasně odkazuje na další díl, tak uvidíme jak se s tím poperou. 65%(2.2.2019)

 • elanius
  ***

  (7/2019) Námet ala Kocka alebo Saw. Škoda trošku vágnejších charakterov a nie úplne stopercentných pascí. Priemerný filmík pre fanúšikov žánru dalo by sa povedať. Ovšem dobré promo pritiahlo skoro plné kino, čo som nečakal. Zároveň musím takto virtuálne pochváliť chalanov z Questerlandu. Niektoré miestnosti majú premakanejšie ako v tomto filme :) (6/10)(4.2.2019)

 • dubinak
  ****

  Divím se teda hodně, ale po nešťastném Insidious si pro nás Robitel připravil nevšední zážitek, který umí hlavně zaujmout, napnout diváka jako strunu a pak ho vystřelit jako z praku. Nápad sice není kdovíjak osvěžující, ale co je osvěžující je jeho nové zpracování, který nelze zařadit do žánru horor, ale mezi velmi napínavé mysteriózní thrillery. Celou stopáž jsem byla jako na trní a dlouho jsem nebyla u filmu v kině tak napnutá. Pořád se tu něco děje a akce vůbec neutichá. Rozjezd je navíc hned odbitý a za pár minut už jsme v únikovce. Oceňuji hlavně nápaditost, originálnost a bezmocnost, která stříká ze scénáře na všechny strany. Závěr mi pak lehce připomněl film Belko Experiment a je to asi nejslabší část tohoto snímku. Druhému dílu se ale bránit nebudu. Pokud si to udrží minimálně stejnou kvalitu, máme se na co těšit.(12.2.2019)

 • - Natáčení skončilo v lednu 2018, natáčelo se v Jižní Africe. (Varan)

 • - V květnu 2018 bylo oznámeno, že film má mít premiéru na konci listopadu 2018. V červnu 2018 byla premiéra přesunuta na 1. 2. 2019 a nakonec měl film premiéru 4. 1. 2019. (Varan)

 • - Premiéra filmu byla v Polsku odložena, když v zábavním centru pro únikové hry zahynulo pět patnáctiletých dívek. (Bioscop)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Harry Potter Hogwarts Mystery 1.1.0 APK Full Version | Afrosamuraj (2007) Afro Samurai | Ghost Adventures S14E10 The Viper Room 720p HDTV x264-CRiMSON [eztv]